Print this page

Naujienos


11/10/2009

2009 m. Lietuvos laipiojimo fotografijų konkursas


Dėmesio laipiotojai ir fotografai!

Lietuvos Laipiojimo Sporto Asocijacija kviečia dalyvauti 2009 metų laipiojimo fotografijų konkurse.

2009 m. Lietuvos laipiojimo fotografijų konkurso nuostatai

Konkurso tikslas - populiarinti uolų laipiojimą ir laipiojimo fotografiją, išrinkti geriausias metų nuotraukas ir apdovanoti jų autorius, skatinti nuotraukų publikavimą.

Konkurse gali dalyvauti nuotraukos, fotografuotos nuo 2008 m. gruodžio 1 d. iki 2009 m. lapkričio 20 d. bet kuriame pasaulio krašte.

Konkursą koordinuoja Laipiojimo uolomis klubas (LUK). Konkurso sekretorius - Kostas Turčinavičius.

Nuotraukų pateikimas

a) Vienas asmuo gali pateikti ne daugiau negu 2 fotografijas (asmenys siunčiantys ne savo nuotraukas turi būtinai suderinti su fotografijų autoriumi)
b) Nuotraukas galima siųsti iki lapkričio 20-tos dienos.
c) Nuotraukos siunčiamos elektroniniu paštu laip.nuotraukos.2009@gmail.com. Šis el. pašto adresas yra apsaugotas nuo automatinių reklaminių žinučių, jums reikia veikiančio Javascript, kad galėtumėte pamatyti adresą
d) Nurodykite nuotraukos kategoriją: Sportinis laipiojimas/ Boulderingas/ Laipiojimo varžybos/ Visoks Kitoks laipiojimas (Ice climbing, Trad climbing, Bigwall, MultiPitch, Deep Water Soloing)
e) Privaloma informacija apie nuotrauką: fotografas, nuotraukos pavadinimas, data, laipiojimo rūšis.
f) Papildoma informacija: žmonės nuotraukoje, vieta, trasa(kategorija), naudotas fotoaparatas
g) Nuotraukos publikuojamos visiems prieinamame internetiniame kataloge: http://picasaweb.google.lt/laip.nuotraukos.2009/2009MetuFotgrafijuKonkursas#

Balsavimas

a) Vienas asmuo gali balsuoti vieną kartą.
b) Balsuoti bus galima nuo lapkričio 23-tos dienos iki gruodžio 10-tos dienos.
c) Balsuojama elektroniniu paštu laip.nuotraukos.2009@gmail.com. Šis el. pašto adresas yra apsaugotas nuo automatinių reklaminių žinučių, jums reikia veikiančio Javascript, kad galėtumėte pamatyti adresą
d) Balsuojant nurodykite po 1, labiausiai patikusią nuotrauką kiekvienai kategorijai. Reikia parašykite kategoriją, nuotraukos numerį, autorių ir pavadinimą.

Nugalėtojų nustatymas ir apdovanojimas

Pasibaigus balsavimui, susumuojami rezultatai ir išrenkamos daugiausiai balsų gavusios nuotraukos. Nugalėtojai paskelbiami ir apdovanojami metų laipiotųjų susitikime, Gruodžio 19-tą dieną, Montis magijos salėje vyksiančiame CLIMB MEET '09 - Metų laipiojimo susitikime. Daugiau informacijos apie laipiotojų susitikimą galima rasti: www.climbing.lt.

Nugalėtojai taip pat paskelbiami Laipiojimo sporto asociacijos tinklapyje www.climbing.lt ir forume www.stonemonkeys.lt/forum.

Sėkmės,

Laipiotojų Uolomis klubas ir LLSA
www.climbing.lt