Categories: alpinizmo-naujienos
      Date: Jan 23, 2012
     Title: Baltijos šalių alpinizmo čempionatas!

Šeštadienį Estijos sostinėje Taline įvko 53-asis Baltijos šalių alpinizmo čempionatas. Džiugu, kad visose kategorijose pirmąsias vietas užėmė Lietuvos alpinistai - uolinėje klasėje Saulė Žukauskaitė, Gediminas Simutis ir Arūnas Kamandulis už įkopimus Josemituose (JAV), Alpėse ir Pietų Amerikoje; aukštuminėje klasėje jungtinė komanda su Ernestu Markšaičiu priešakyje, įkopusi į Denali viršūnę Alaskoje; techninėje klasėje - Audrius Peseckas, Eduardas Nedobežkinas ir Marius Pulkauninkas su įkopimu į Ušbos viršūnę Kaukaze; o kalnų žygių klasėje Gintaro Čepo vadovaujama grupė už kalnų žygį Kaukaze. Komandinėje įskaitoje irgi laimėjo Lietuvos komanda, surinkusi 71 tašką, antrą ir trečią vietas pasidalino Latvijos ir Estijos komandos, surinkusios po 30 taškų. Visus rezultatus paskelbsime greitu metu. Didžiausi sveikinimai nugalėtojams!!!