Categories: ledo-laipiojimo-naujienos
      Date: Feb  3, 2010
     Title: Ledo laipiojimo stovykla 2010 Norvegijoje

Aktyvaus laisvalaikio klubas "4stichijos" ir Lietuvos alpinizmo asociacija organizuoja ledo laipiojimo stovyklą Norvegijoje. Pirmos grupės kelionė - vasario 27 - kovo 6 d., antros grupės - kovo 6 - kovo 14 d. Kelionės tikslas - suburti ledo laipiojimo entuziastus bei visus norinčius išbandyti ledo laipiojimą, paslidinėti, susipažinti su Norvegijos gamta: kalnais, fiordais. Informacija: http://4stichijos.lt/travel.php?post=9.Ledo laipiojimo stovykla 2010 Norvegijoje

Ar galima pasidžiaugti žiemos malonumais Norvegijoje už Slovakijo skainą? - TAIP!

Jau treti metai tikros žiemos su daug daug sniego ir kaip niekur kitur daug vertikalaus ledo važiuojame ieškoti į Norvegiją. Šiemet, sulaukę Lietuvos alpinizmo asociacijos (LAA) dėmesio ir paramos, siekiame pritraukti į stovyklą kuo daugiau ledo laipiotojų iš Lietuvos. Prieš du metus užšąlusių krioklių ieškoti skridome šešiese, o pernai ledo tvirtumą bei naujus maršrutus dvejose grupėse išbandė dar daugiau tautiečių. Šiais metais tikimės ne tik gero laiko praleidimo klubo, draugų ir bičiūlių tarpe, bet ir sulaukti dėmesio bei entuziastų iškitų aktyvių Lietuvos organizacijų. Stovykla atvira VISIEMS!

Pasiruošimas darbai jau vyksta. Galandame ledo įrankius, kates, skaičiuojame ledsriegius, ledą jau išbandėme Aukštuosiuose Tatruose, prisimename slidinėjimo įgūdžius Latvijos trąsose (kas važiuojate, junkitės vasario švenčių sutikimui Latvijoje - slidinėsime). Neturintiems patirties, ketiname surengti ledo laipiojimo treniruotes Lietuvoje.

Stovykloje išmoksime ledo laipiojimo technikos, galėsite lipti įvairaus sudėtingumo maršrutus su viršutine arba apatine sauga. Vakarais slidinėsime populiariausiame Skandinavijoje Hemsedal kurorte vadinamam skandinavijos Alpemis. Nemokantiems slidinėti - nebaisu, niekas negimė mokėdamas. Pernai keturi bičiuliai pirmą kartą atsistojo ant slidžių, po kelių dienų jie nebijodami raižė raudona trąsa. Mokymosi sąlygos naujokams - idealios, o Snowpark'as snieglentininkų tarpe pripažintas vienu geriausių Europoje. Nesužinosite, kas yra eilės ar nepatogūs keltuvai. Vieną dieną skirsime kultūrinei išvykai į fiordus, kartą iškeliausimeį kalnus įkopti pasirinktą viršūnę.

Kelionės tikslas - suburti ledo laipiojimo entuziastus bei visus norinčius išbandyti ledo laipiojimą, paslidinėti, susipažinti su Norvegijos gamta: kalnais, fiordais.

Šūkis - kirsk ledą, kol jaunas!

Kada?
I grupė: vasario 27 - kovo 6 d.
II grupė: kovo 6 - kovo 14 d. (susitaupo viena diena atostogų).

Nuvykimo būdai:
savo transportu (keltu Ryga - Stokholmas, važiuoti pro Oslą iki Gol),
organizatorių mikroautobusu arba
lėktuvu (Vilnius - Oslas, pigius bilietus reikia greičiau pirkti, artėjant skrydžiui brangsta).

Ketinantys atvykti individualiai, susisiekite dėl apgyvendinimo. Organizatoriai rūpinasi tik kartu vykstančiųjų transportu, įranga, apgyvendinimu, maitinimu ir kitais reikalais.

Jei norite prisijungti, visais klausimais kreipkitės į organizatorius:
+370 652 13651, keksas@gmail.com - Rasius
+370 604 05905, j.survila@gmail.com - Julius

Informacija: http://4stichijos.lt/travel.php?post=9  

Iki pasimatymo Norvegijoje!
Aktyvaus laisvalaikio klubas "4stichijos".