Categories: uolu-laipiojimo-naujienos
      Date: Nov 16, 2009
     Title: Lietuvos Boulderingo Taurės apžvalga (po penkių etapų)

A grupė - Aiškios dvi pirmos vietos vyrų grupėje. Matas D. nebeturi šansų aplenkti Vilimanto P., Jonas T. ir Andrius S. nebeturi šansų pavyti Mato. Tad paskutiniame etape spręsis tik trečia vieta. Kas užims aukštesnę vietą varžybose, tas ir užims trečią vietą bendroje įskaitoje, nes šiuo metu skirtumas tarp trečios ir ketvirtos vietų vos 7 taškai.A grupė

Aiškios dvi pirmos vietos vyrų grupėje. Matas D. nebeturi šansų aplenkti Vilimanto P., Jonas T. ir Andrius S. nebeturi šansų pavyti Mato. Tad paskutiniame etape spręsis tik trečia vieta. Kas užims aukštesnę vietą varžybose, tas ir užims trečią vietą bendroje įskaitoje, nes šiuo metu skirtumas tarp trečios ir ketvirtos vietų vos 7 taškai.

Liūdnas vaizdas moterų grupėje. Pirmą vietą jau užsitikrino Margarita S., dalyvavusi vos trijuose etapuose... Toliau tik dvi merginos yra dalyvavusios dvejuose etapuose, likusios keturios viename...

Tad šiuo metu reikiamą minimalų etapų kiekį turi tik Margarita. Statistika tik parodo būtinumą nuo kitų metų apjungti A ir C merginų grupes.

C grupė

Nesėkmingas Klaipėdos etapas Rokui G. sutrukdė užsitikrinti nugalėtojo vardą galutinėje įskaitoje iš anksto. Visgi, pergalė paskutiniame etape jam garantuoja pirmą vietą, nes Artūrui V. tokiu atveju nepakanka ir antros vietos. Antros ir trečios vietos laimėtojai spręsis paskutiniame etape tarp penkių aukščiausius reitingus turinčių laipiotojų.

Džiugina šios grupės laipiotojų lygio kilimas. Tiesa, didelė dalis jų kitąmet išei į A grupę, tad A grupės laukia nemažas pagausėjimas.

Merginų tarpe kaip ir visada aiškios dvi lyderės Aistė P. ir Deimantė G. Aistė jau užsitikrino pirmą vietą, Deimantė - antrą. Aiški ir trečiosios vietos laimėtoja Eglė D. Kitąmet šioms merginom išėjus į A grupę, C grupė sumažės. Tai dar viena priežastis apjungti merginų grupes.

D grupė

Berniukų grupėje Tadas N. jau užsitikrino pirmą vietą. Antrąją vietą beveik užsitikrino Andrej R., kuriam viso labo reikia tik startuoti paskutiniame etape. Trečioje vietoje esantį Kirilą L. dar gali aplenkti Vytautas L. Net 14 berniukų šioje grupėje yra startavę vieną kartą, kas rodo, kad jaunieji laipiotojai yra retai vežami į kitus miestus.

Mergaičių grupėje prizininkės kolkas neaiškios. Nugalėti gali tiek Dovilė G., tiek ir Milda K. Geresnėje pozicijoje yra Milda, kuri nestartavo viename etape, dėl to šiuo metu yra antra.

E grupė

Berniukų grupėje dėl pirmos vietos kovos Mantas K. ir Petras K. Trečioje vietoje įsitvirtinęs Semion K.

Mergaičių tarpe pirmą vietą jau užsitikrino Ūla K.Antroje vietoje tvirtai laikosi Ana K., laimėjusi tris etapus, tačiau kituose nedalyvavusi. Kova dėl trečios vietos vyks tarp Rugilės T. ir Ugnės L., kurias skiria tik 7 taškai.

Rezultatai ir reitingai:

http://onsight.lt/varzybos/2009/lbt_2009.html

Parengė Jonas T.