Print this page

Pradžia


2010.02.08

Ledo laipiojimo siena atidaryta!


Sveiki visi kalnų mylėtojai!

Praėjusį savaitgalį praėjo Ledo laipiojimo sienos Liepkalnyje, Vilniuje atidarymo varžybos. Sveikiname nuglėtojus: mišrų dvejetą Gintarę ir Tomą iš VUZK bei vyrukus Rasių ir Julių iš Kauno 4stihijų klubo! Ačiū visiems dalyvavusiems ir organizavusiems! Be abejo, kaip ir visada, pirmas blynas būna prisvilęs, tik šį kart gavosi prišalęs ir šalto vėjo nupustytas :) Bet mūsų tikslas buvo įrengti laipiojimo trasą, o tai mums kuo puikiausiai pavyko!

Tad kviečiame visus išbandyti savo jėgas ir techninį pasiruošimą. Suformuotas iš sniego ir vandeniu užpiltas šlaitas yra Liepkalnyje, šalia slidinėjimo trasų. Patogus privažiavimas, vakarais yra šioks toks apšvietimas. Viskas yra atvira ir nemokama, nes daryta mums visiems! Naudokitės, kol dar yra palankios oro sąlygos ir šalčiai.

O iš techninės pusės, tai visam šlaito aukščiui prireiks 50 m virvės ir nusileidimui atitinkamai. Yra 4 aikštelės ledsriegiams, keli medžiai kilpoms, sniego pylimas ledkirčio saugai, bei pats vertikalus bokštas 4m su ledo aikštele viršuje ir saugos kilpomis. Visas ratas gali trukti virš valandos. Taigi laukiami visi, patyrę ir norintys pasimokinti bei susipažinti kalnų technikos realiomis žiemos sąlygomis!

Na, o kad mes turėtume tokią šaunią pratybų vietą, turime būti dėkingi prisidėjusiems žmonėms ir organizacijoms. Reiktų pradėti nuo visuomeniškų idėjų įkvėpėjo ir ragintojo A.Jucevičiaus ir jo vadovaujamos LKS. Vietą mums suteikė ir visaip prisidėjo įrengime UAB Žiemos slidinėjimo trasa su R. Glazausku priešakyje bei darbuotoju Luku. Montis Magijos kolektyvas ir ypač Andrejus, Ernestas bei Saulius. VGTU turistų klubas, organizuojant renginį. Sportinio ir turistinio inventoriaus parduotuvę ROBINZONADA bei maisto papildais sportui prekiaujančia firma Tengris uz prizus. Įmones Ainava ir KMInvest už sniego parūpinimą. Gaisrininkams už gerą čiurkšlę vandens. Didelis AČIŪ visiems ir tiems kurių nepaminėjau, bet jų pagalba buvo svarbi!!!

Iki susitikimų dar vienoje Lietuvos viršūnėje ir būsimuose kalnuose!

Su pagarba, rengėjai
Andrius Dubrovskis 867349242
Vaiva Vyšniauskaitė 862281318