Print this page

Naujienos


10/27/2009

Speleoklubo „AENIGMA" 2009/2010 m. speleomokykla


Sveiki visi, kam įdomus požeminis pasaulis :)

Speleoklubas „AENIGMA" kviečia į 2009/2010 metų speleomokyklą.

Siekdami sudominti speleologija kuo daugiau žmonių, kasmet buriame naują speleomokyklos kartą. Pagrindinis mokyklos tikslas - supažindinti suspeleologija, laipiojimo virvėmis technika, urvų tyrimų metodais bei suteikti kitų būtinų speleologui žinių ir įgūdžių. Mokymų programa apimateorinius ir praktinius užsiėmimus.Mokykla bus baigta mokomąja kelione įvieną iš urvų rajonų Kryme arba Kaukaze. Asmenys, išklausę speleologijos mokyklos kursą ir įgiję praktinių įgūdžių dviejų ekspedicijų metu, galės tapti Lietuvos speleologų klubo „Aenigma" pilnateisiais nariais. Lapkričio pirmoje pusėje įvyks pristatomosios paskaitos ir parodomoji nemokama treniruotė, apie tikslų jų laiką ir vietą pranešime asmeniškai užsiregistravusiems arba sekite naujienas mūsų svetainėje http://www.speleo.lt. Speleomokykla truks iki 2010 metų balandžio mėnesio. Kas savaitę vyks treniruotės, kas dvi - paskaitos. Bus organizuojami praktiniai užsiėmimai ir žygiai.

Speleomokykla mokama. Speleoklubas „AENIGMA" yra pelno nesiekianti organizacija. Mokestis užmokyklą yra skirtas tik su mokyklos organizavimu susijusioms išlaidoms padengti (salės nuoma, įranga, spec.priemonės ir pan.).

Pageidaujančius užsiregistruoti prašome pateikti savo kontaktinę informaciją el. paštu: aenigma@speleo.lt.

Informaciją apie praėjusių metų speleomokyklą galite rasti čia: http://speleo.lt/index.php?id=27, http://galerija.speleo.lt/v/renginiai/mokykla2008-2009/

DĖMESIO! „Paskutinės minutės pasiūlymas" turintiems noro (ir galimybių) išbandyti save urvuose nedelsiant: Siūlome unikalią galimybę spalio paskutinę ir/arba lapkričio pirmą savaitę (pasirinktinai) neturintiems patirties žmonėms dalyvauti ekspedicijoje į Karabi Jailos plokštikalnį Kryme. Tai bus urvų pirminių praėjimų seminaro IV dalis . Vadovaus speleo instruktorius Raimondas Daniūnas. Speleologų forume pateikta daug informacijos apie tai: http://forum.speleo.lt/viewtopic.php?f=1&t=943.

Pamatysite klasikinį karstinį Karabi-Jailos plokštikalnį urvų ieškotojo ir atradėjo akimis, patys prisidėsite prie urvų tyrinėjimų ir atvėrimų, tuo pačiu aplankysite kelis jau žinomus, bet mažiau lankomus urvus ekologiniais ir fotografavimo tikslais.

Reikalavimai šiai kelionei: Amžius nėra labai svarbus, bet ne mažiau 18 metų. Keletas treniruočių ir paskaitų prieš kelionę. Ekologinių ir saugumo technikos taisyklių laikymasis kelionės metu. Reikiamos kelionei spec. įrangos klausimai bus nesunkiai sprendžiami klubo pagalba. Numatomos kelionės išlaidos (pagal savikainą) apie 500 Lt, įskaitant transportą ir maistą. Draudimas pagal pageidavimą.

P.S. Pabuvojusiems šioje kelionėje bus taikomos nuolaidos tęsiant studijas speleomokykloje. Laiko liko labai mažai, tad norintys į kelionę skubiai rašykite el. paštu aenigma@speleo.lt arba skambinkite (siųskite sms)telefonu 868502457

Pagarbiai,
Laura Tamoševičė
Speleoklubo „Aenigma" pirmininkė